Kalendář akcí

Zlatá běžka 2023

začátek v 15:30 hod, konec v 17:30 hod
Koupaliště Nové Město na Moravě, Nové Město na Moravě
 
Zlatá běžka 2023

Protože to v 2022 se „Zlatou běžkou“ neklaplo, o to větší chuť do toho má horolezecký oddíl Trip Team, z.s. v roce 2023.

Za podpory Nového Města na Moravě a Kraje Vysočina připravujeme na pátek 10.2.2023 pro naše a vaše mlaďochy závod v běhu na lyžích.

Tady jsou podrobnosti:

Termín závodu: pátek 10.2.2023.

Start: obec Nové Město na Moravě, areál Koupaliště.

Čas startu: 15.30 hodin až 17.30 hodin, takže je to jen na Tobě. Tak, namaž běžky, sežeň časoměřiče … rodiče či prarodiče jsou ideální a jděte do toho !!!

Závod je „s dobrovolným časem startu“ … ale sežeň a vem s sebou co nejvíc kámošů, v dobré partě se závodí lépe :).

Trasa: start i cíl na travnaté ploše vedle Koupaliště. Místo startu, okruhy a cíl budou označeny barevným značením. Nejmladší kategorie 3+ až 5 let okruh s červeným značením, prostřední kategorie 5+ až 8 okruh se zeleným značením, kategorie 8+ až 12 okruh s modrým značením a nejstarší kategorie 12+ až 15 dva okruhy: zelený + modrý. Aby bylo hodnocení spravedlivé, bude dopočítáván hendikep starším závodníkům. Na žádost maminek a jejich miminek byla vytvořena kategorie „tatínek s lyžemi+sáňky/boby+dítě do 3 let“, pro toto spřežení je určen také „krátký“ okruh s červeným označením.

Časomíra: každý si čas měří sám … přece si věříme. Jméno, rok a měsíc narození, fotku na startu a dosažený čas posílejte na e-mail tripteam@seznam.cz . Aby se rozdílné věky závodníků vyrovnaly, budeme starším v rámci jedné kategorie k dosažnému času přičítat vždy 12 vteřin / 1 rok (respektive 1 vteřinu / 1 měsíc).

Kategorie: holky/kluci ve věku 3+ až 5 let, holky/kluci ve věku 5+ až 8 let, holky/kluci ve věku 8+ až 12, holky/kluci ve věku 12+ až 15, tatínci s lyžemi+sáňky/boby+dítě ve věku do 3 let.

Ceny pro vítěze: každý závodník obdrží pamětní medaili. První tři závodníci v každé kategorii obdrží diplom a drobné věcné ceny.  K tomu proběhne v každé kategorii losování o sladkou věcnou cenu. Diplomy a ceny budou předány po vyhodnocení výsledků, vítěze budeme kontaktovat.

Dotazy rádi zodpovíme na M: 603 359 574.

Běžkám a lezení zdar !!!

Pořadatel

Horolezecký oddíl Trip Team, z.s.
Jaromír Čejka
Zveřejnil/a 5. únor 2023 v 22:10 hod. Jaromír Čejka