Kalendář akcí

Zlatá běžka 2021

začátek v 13:00 hod, konec v 17:00 hod
Studnice , Nové Město na Moravě
 
Zlatá běžka 2021

Protože to se „Zlatou lyží“ neklaplo, pořádá horolezecký oddíl Trip Team, z.s. závod „Zlatá běžka“.

Za podpory Nového Města na Moravě připravujeme na neděli 21.2.2021 pro vaše mlaďochy závod v běhu na lyžích.

Tady jsou podrobnosti.

Termín závodu: neděle 21.2.2021.

Start: obec Studnice, kraj pole (travnaté plochy) vedle parkoviště u bývalé Turistické chaty, startovní a cílová čára bude viditelně označena.

Čas startu: 13 hodin až 17 hodin, takže je to jen na Tobě. Tak, namaž běžky, sežeň časoměřiče … rodiče či prarodiče jsou ideální, zajeďte na Studnice a jděte do toho !!!

Závod je „bezkontaktní“, tak předjížděj soupeře velkým obloukem … :).

Trasa: start i cíl na kraji pole (travnaté plochy) vedle parkoviště u bývalé Turistické chaty, místo startu, okruhy a cíl označeny barevným značením. Mladší kategorie střední okruh se žlutým značením, starší kategorie delší okruh s oranžovým značením, a na žádost maminek i nejkratší okruh s růžovým značením pro úplně nejmenší. Hmmm … na žádost tatínků vytvořena kategorie „tatínek+sáňky+dítě do 2 let“, pro toto spřežení je určen také růžově značený okruh.

Časomíra: každý si čas měří sám … přece si věříme. Jméno, rok a měsíc narození, fotku na startu a dosažený čas posílejte na e-mail tripteam@seznam.cz . Aby se rozdílné věky závodníků vyrovnaly, budme starším v rámci jedné kategorie k dosažnému času přičítat vždy 12 vteřin / 1 rok (respektive 1 vteřina / 1 měsíc).

Kategorie: holky/kluci ve věku 3-4 roky, holky/kluci ve věku 5-9 let, holky/kluci ve věku 10-15, tatínci+sáňky+dítě ve věku 1-2roky. PS: Trip Team, z.s. nabízí začínajícím tatínkům zapůjčení sáněk + 20ti měsíčního dítěte za 2 hodinový vstup do posilovny v Městských lázních NMnM :), tak neváhejte !!!

Ceny pro vítěze: první tři závodníci v každé kategorii obdrží diplom a věcné ceny, k tomu proběhne v každé kategorii losování o sladkou věcnou cenu. V kategorii „tatínek+sáňky+dítě do 2 let“ potom putovní trofej „Zlatá běžka“. Předání cen proběhne po uvolnění opatření proti koronaviru, takže snad brzy … .

Dotazy rádi zodpovíme na M: 603 359 574.

Běžkám a lezení zdar !!!

Rozpis okruhů

Pořadatel

Horolezecký oddíl Trip Team, z.s.
Jaromír Čejka
Zveřejnil/a 18. únor 2021 v 22:10 hod. Jaromír Čejka