Kalendář akcí

Winston Watson & friends play Bob Dylan – festival Křídla

začátek v 20:00 hod, konec v 23:30 hod
Kulturní dům Křídla, Křídla
 
Rubriky: Hudba, Kultura
Winston Watson & friends play Bob Dylan – festival Křídla

Festival Křídla jede bomby!

Pátek 13. říjen

od 20:00   Gamba Blues band  – Blues band ze všech blues nejvíc blues

od 22:00 Winston Watson & friends play Bob Dylan

Winston A. Watson jr., legenda a ex bubeník Boba Dylana přijal pozvání renomovaného zpěváka a varhaníka Jana Holečeka, aby společně odehráli v České republice a na Slovensku několik exkluzivních koncertů věnovaných tvorbě a písním Boba Dylana. K sobě si přizvali jedny z nejlepších muzikantů daného žánru a sice Vladimíra „Gumu“ Kulhánka na basu, Karol Komenda a Jirku Rambouska na kytary a Vladimíra „Boryše“ Seckého na saxofon.
Českým fanouškům byl poprvé podobný „Dylanovský program“ představen v rámci festivalu Blues Alive v roce 2021. Na několika málo exkluzivních koncertech Winston Watson & friends play Bob Dylan se čeští a slovenští fanoušci mohou těšit na to nejlepší z Dylanovi tvorby! Za všechny skladby jmenujme například Like A Rolling Stone, Knockin‘ on Heaven’s Door, Jokerman a další…
Jan Holeček v současné době připravuje své autorské album, na kterém mimo jiné spolupracuje právě s Winstonem Watsonem a není tajemstvím, že na plánovaném turné představí i něco málo z připravovaného alba.
YouTube videa:
Bob Dylan Never Ending Tour Diaries – https://www.youtube.com/watch?v=qmJV_1mpbOY
Zveřejnil/a 14. září 2023 v 19:24 hod. Lysina