Kalendář akcí

Vysočina Arena Night Trail Run

začátek v 17:00 hod
Vysočina Arena, Nové Město na Moravě
 
Rubriky: Sport, Všehochuť
Vysočina Arena Night Trail Run

Je jedno, jak rychle běžíš. Je jedno, co máš na sobě. Důležité je, že běžíš!  …toto je hlavní motto seriálu Gemini Night Trail Run 2019, který ve svém 4. ročníků zavítá i do Vysočina Areny.

Program startuje již tuto sobotu 22. června 2019, kdy v 19 hodin vyběhnou účastníci rodinného charitativního běhu, jehož výtěžek bude věnován 5-ti letému Vítkovi ze Zubří, který trpí dětskou mozkovou obrnou. V tomto běhu na 500m obdrží všechny děti dřevenou pamětní medaili a občerstvení v cíli.
Start hlavního nočního běhu na 5 a 10 km je stanoven na 21.00 hod. Startuje se přímo z Vysočina Areny a tratě vedou nádhernými lesními pasážemi lesa Ochoza a představují opravdovou lahůdku pro všechny vyznavače běhu v terénu.

Prvních 100 přihlášených a zaplacených účastníků na obou tratích získá v rámci startovného funkční čelenku s logem seriálu z dílny Pingu Sport. Dále jsou pro všechny účastníky připraveny drobné dárky od partnerů seriálu, finišerská medaile, nealko pivo Zubr a Juddy bageta v cíli.

Těšíme se na Vás, přijeďte si užít pohodovou atmosféru nočního běhu ve Vysočina Areně, ať už se přijedete proběhnout s dětmi a podpořit tak správnou věc, nebo se postavíte na start nočního běhu. Pokud jste se nezvládli registrovat předem, můžete tak učinit i přímo na místě a to mezi 17:00 – 20:00.

Kompletní informace naleznete na strankách: www.nocnibeh.cz

Pořadatel

Rusavská sportovní z.s.
Vladan Daněk
Zveřejnil/a 19. červen 2019 v 11:00 hod. Erik Havlík