Kalendář akcí

Švanci – JÁ SU JÁ SHOW (stand-up)

začátek v 19:00 hod, konec v 21:00 hod
Kulturní dům, Tyršova 1001, Nové Město na Moravě
 
Švanci – JÁ SU JÁ SHOW (stand-up)

Ve středu 28. února se můžete v prostorách kulturního domu těšit na speciální stand-up představení Petra Švancary aneb show s názvem JÁ SU JÁ, a to exkluzivně ve speciální limitované tour, která právě probíhá po České republice.

Čekají vás historky o mém životě, prostor na otázky na tělo, autogramiáda, focení a mnoho dalšího. Jak moc dobře mě znáš? Co jsem ještě neřekl o Survivoru? Jaká byla moje profesionální kariéra fotbalisty? Nejen to se dozvíš ve zbrusu nové zábavné show „JÁ SU JÁ“.  Přijď se podívat a užít si legraci, popovídat si s legendou fotbalu, moderátorem, bavičem a dát si třeba fotku, nebo si nechat cokoliv podepsat.“ (Petr Švancara)

Petr Švancara (* 5. listopadu 1977 Brno) je bývalý český profesionální fotbalista, který hrával na pozici útočníka. Svoji hráčskou kariéru ukončil v roce 2015 v týmu FK Králův Dvůr. Po skončení kariéry zahájil spolupráci s Českou televizí jako fotbalový expert. Velkou část kariéry strávil ve Zbrojovce Brno, je brněnský patriot a často je označován za „ikonu“ brněnského fotbalu. V české nejvyšší soutěži odehrál 309 zápasů, v nichž vstřelil 59 branek. Švancara se také objevuje v divadelních představeních Partičky a je častým hostem fotbalového diskuzního pořadu TIKI-TAKA na O2 TV Sport. Zúčastnil se také internetové vědomostní soutěže Fotbalový milionář. V roce 2019 předával hlavní cenu pro nejlepšího fotbalisty okresu Blansko. V roce 2023 se zúčastnil reality show Survivor vysílané na TV Nova, kde obsadil 16. místo. (Zdroj Wikipedia)

Zveřejnil/a 5. leden 2024 v 14:37 hod. Erik Havlík