Kalendář akcí

Spolubál

začátek v 19:30 hod
Kulturní dům, Nové Město na Moravě
 
Spolubál

Černo-bílo Martinský Spolubál zase po roce otevírá plesovou sezonu. Uskupení novoměstských neziskovek, které už pátým rokem pořádá Spolubál, vás srdečně zve na letošní ples, který se uskuteční 11. listopadu od 19:30 hodin v novoměstském kulturním domě.

Nemáte doma bílého koně, který by vás na ples přivezl? To vůbec nevadí. Fantazii se meze nekladou a do černobílého Martinského tématu se můžete zahalit v podobě oblečení, doplňků, či jiných detailů.

A na co se můžete těšit?
K tanci i poslechu zahraje oblíbený swingový orchestr Big band Chrudim. V širokém repertoáru těchto skvělých muzikantů se najdou skladby k divokému tanci i poklidnému poslechu. Větší divočinu zahraje po půlnoci brněnská kapela Zelená pára. Tito mladí a krásní chlapci oplývají 100 % bohatým a živým repertoárem, ze kterého si vybere naprosto každý. Zahrají od Stounů, AC/DC, Goťáka až po Red Hot Chilli Pepers, Chinaski, Pražský výběr, Lucii a Elvise.
Z bohaté soutěže si odnesete spoustu cen, které jsou velmi praktické a budou se vám hodit. Nebudete přemýšlet, kam ji schovat nebo s jakým sousedem od vedlejšího stolu ji vyměnit. Budete mít možnost pořídit si zážitek, na který jen tak brzy nezapomenete a jako památku na ples se můžete nechat zvěčnit ve fotokoutku. Na výzdobě si opět necháme záležet a černobílý kontrast se ponese všemi prostory kulturního domu.
A protože čas na Spolubále nekvapí, ale příjemně plyne, tak i letos bude fungovat oblíbená kavárna, kde bude prostor pro odpočinek, sundání nepohodlných lodiček a čas na příjemné popovídání u šálku kávy. Přijďte se pohodlně posadit do křesla, dejte si něco dobrého a u toho si můžete například přečíst náš Spolužurnál, který pro Vás letos bude připraven stejně jako každý rok. Komu budou dvě kapely málo, živý klavírista do něj v kavárně naleje skladby, u kterých si můžete i zazpívat, nebo se jen tak zaposlouchat.
A pokud máte rádi adrenalin i zde si přijdete na své a ještě pomůžete dobré věci. Několikanásobná olympijská vítězka v rychlobruslení a rodačka z nedalekého Žďáru nad Sázavou, Martina Sáblíková, nám věnovala závodní dres, který získá ten návštěvník Spolubálu, který nabídne nejvyšší cenu. Výtěžek z této neformální dražby bude použit k našemu záměru a to na místo plné klidu a pohody v Novém Městě na Moravě.

I návštěva plesu, může být dobrým skutkem, pokud je naším cílem dát něco druhým. Chceme vás všechny touto cestou nejenom pozvat na letošní Spolubál, ale i vyzdvihnout sílu dobrých skutků, protože pocit, že člověk udělal něco pro druhé či pro své okolí, zapaluje v každém z nás hřejivý plamínek. A ať už na Spolubál přijdete, nebo třeba jen někoho přivedete na myšlenku přijít, stáváte se tím součástí tradice, která vznikla a dále pokračuje jako základní kámen ušlechtilé myšlenky, kterou to všechno začalo.

Spolubál s radostí pořádají: Sdružení Krajina, Novoměstské sociální služby, Domácí hospic Vysočina, Portimo, Maracaibo, Tělovýchovná jednota Nové Město na Moravě, Lysina Lenina, Český svaz včelařů Nové Město na Moravě, Klub seniorů.

Vstupenky si můžete od pondělí 16. října zakoupit v předprodeji na Informačním centru Nové Město na Moravě.

Těšíme se na Vás!

Pořadatel

Neziskové organizace z Nového Města na Moravě
Tomáš Blažek
Zveřejnil/a 11. říjen 2017 v 13:54 hod. Jarmila Pospíchalová