Kalendář akcí

Pochod srdcem Vysočiny – 2024

začátek v 08:00 hod, konec v 17:00 hod
Vysočina Arena, Nové Město na Moravě
 
Pochod srdcem Vysočiny – 2024

I letos se můžete těšit na tradiční a oblíbenou akci s názvem Pochod srdcem Vysočiny.

Pořadatelem je Nadační fond Nového Města na Moravě. Akce se koná v rámci tematického roku Novoměstsko v pohybu s podporou společnosti MEDIN a.s. a města Nové Město na Moravě.

Pochod srdcem Vysočiny navazuje na Chiranskou padesátku, která se v sedmdesátých a osmdesátých letech dvacátého století těšila velké pozornosti.

Předprodej vstupenek zde. nebo je také můžete zakoupit osobně v kanceláři Informačního centra Nové Město na Moravě. Vstupenky bude možné koupit také ve Vysočina Aréně v den konání akce.

Startovné:
70 Kč děti do 18 let
150 Kč dospělí
400 Kč rodinné startovné 2 dospělí + 2 děti (další dítě 70 Kč)

V ceně startovného je zahrnuté pojištění, medaile, pamětní diplom, příspěvek do Nadačního fondu NMNM.

Trasy:
Trasa 5 km https://en.mapy.cz/s/kotugajaza
Trasa 11 km https://en.mapy.cz/s/falahupafa
Trasa 17 km https://en.mapy.cz/s/cojogoduro
trasa 25 km https://en.mapy.cz/s/fefetofasu

Loni jsme takto přispěli na nákup elektrického zvedáků pro nepohyblivé pacienty v novoměstské nemocnici, dále pak na instalaci trojjazyčného informačního panelu připomínajícího židovské obyvatele našeho města a v neposlední řadě na pořízení oxygenátoru, který pomáhá pacientům Domácího hospice Vysočina.

V areálu koupaliště u maringotky Lesního klubu Mraveniště bude pro děti v čase od 10:00 do 16:00 hod. připravený pohybový doprovodný program.
Těšit se můžete na kreativní dílničku, pohybové hry a skákací hrad.

Sportovní klub Nové Město na Moravě pořádá souběžně s pochodem Letní dětské párkové závody. Místo konání a tratě budou na terénních okruzích v okolí louky za budovou Office Area v areálu Vysočina Areny v Novém Městě na Moravě. Startovat se bude v několika kategoriích od 9:00 do 9:55 hod. Startovné je dobrovolné. Hlásit se můžete na místě v závodní kanceláři v budově Office Area. Ředitelem závodu je Jan Skřička.

Pořadatel

Nadační fond Nového Města na Moravě
Petr Hladík
Zveřejnil/a 26. březen 2024 v 14:24 hod. Erik Havlík