Kalendář akcí

Kritické myšlení, vnitřní motivace a růstové myšlení pro rodiče předškolních a mladších školních dětí

začátek v 16:00 hod, konec v 19:00 hod
Gobelínový salonek v Kulturním domě, Nové Město na Moravě
 
Kritické myšlení, vnitřní motivace a růstové myšlení pro rodiče předškolních a mladších školních dětí

Přednáška s besedou na téma Kritické myšlení, vnitřní motivace a růstové myšlení pro rodiče předškolních a mladších školních dětí

Jako rodiče pociťujeme strach, aby tomu našemu robátku někdo něco nenakukal. Ono se pak zachová tak, že bychom to od něj nečekali. Různé typy informací létají všude kolem nás. A i my jsme zdrojem různých polopravd a nepřesností. Jak se v té záplavě volně dostupných „zaručených“ zpráv máme vyznat my, natož naše malé děti? Jak vychovat dítě tak, aby si nenechalo věšet bulíky na nos? Jak podněcovat vývoj dítěte k vnitřní motivaci a růstovému myšlení? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky dostanete na přednášce pana ing. Lukáše Hány, který se touto problematikou dlouhodobě zabývá. Je zakladatelem projektu www.krimys.cz, který je zaměřený na šíření kritického myšlení. Pan Hána pracuje ve společnosti GrowJOB . Na firemních stránkách www.growjob.com o sobě píší:

Lepší znalosti. Lepší rozhodnutí. Lepší budoucnost.

Vyhledáváme a zpracováváme aktuální vědecké výzkumy. Pokud člověk lépe rozumí tomu, jak věci doopravdy fungují, dokáže dělat lepší rozhodnutí. Ty pak zvyšují šanci na to, že se dostane do lepší budoucnosti. Smyslem naší práce je dostávat do praxe to, co aktuální věda ví, a tím pomáhat firmám a jednotlivcům růst.

GrowJOB® Institute

 

Věřím, že lepší budoucnost si pro své děti přejeme každý z nás.

Přednáška přinese spoustu zajímavých informací nejen rodičům, ale i pedagogickým pracovníkům, kteří pracují s dětmi předškolního a mladšího školního věku.

Přijďte, určitě se Vám to bude hodit!

Pořadatel

Spolek rodičů Čtyřlístek
Ing. Jarmila Pospíchalová
Zveřejnil/a 21. září 2018 v 13:57 hod. Jarmila Pospíchalová