Kalendář akcí

Otevírání pohádkové stezky na Hotelu Medlov / Den zázraků / Lekce jógy na Medlově

začátek v 12:00 hod, konec v 18:00 hod
Hotel Medlov, Nové Město na Moravě
 
Otevírání pohádkové stezky na Hotelu Medlov / Den zázraků / Lekce jógy na Medlově

Pohádková stezka Skřítka Ostružinky s výstavou a autorským čtením
Znáte Skřítka Ostružinku? My ano a protože máme takový dojem, že by se Vám mohl líbit, rozhodli jsme se, že v sobotu 4. května od 14.00 h. uspořádáme na Medlově zábavné odpoledne pro rodiny s dětmi, v průběhu kterého se Ostružinkou můžete seznámit. Těšit se můžete na zahájení výstavy dětské knihy Skřítek Ostružinka s autorským čtením paní spisovatelky Lenky Junové a ilustrátorky Jany Smetanové. A pozor, se Skřítkem Ostružinkou jsme pro Vás připravili také pohádkovou stezku na naší louce Obecnici a v přilehlém lese. Setkáte s na ní nejen se Skřítkem Ostružinkou, ale také s jeho kamarády ze stejnojmenné knížky. A to není všechno! Les se totiž už pomalu začíná probouzet a my tušíme, že broučci, kterým jsme na podzim šli popřát krásné zimní snění, se už pomaličku chystají k probuzení. Půjdeme se na ně tedy společně podívat zda jsou již probuzeni. Těšíte se? My a Skřítek Ostružinka už ano!
Více informací o Skřítkovi Ostružinkovi najdete zde.

Strom přání
Věděli jste, že se 4. května slaví Den zázraků? U nás na Medlově ano! Protože zázraky se dějí a my jsme vděční za to, že si to spolu s Vámi můžeme připomenout. A tak zakládáme novou tradici a každý rok, vždy první sobotu v měsíci květnu budeme slavit Den Zázraků. Protože cítíme, že je krásné si připomínat, že život každého z nás je malých i velkých zázraků plný. Ve všem tom každodenním shonu je na to snadné zapomenout a příležitostí zastavit se, rozhlédnout se a procítit vděčnost za vše, čeho se mi v životě dostává, není nikdy dost. A protože květen je měsícem lásky a ve vzduchu už je cítit jarní a letní radovánky, rozhodli jsme se, že společně otevřeme prostor nejen pro zázraky, ale také pro naplněná přání. V sobotu 4. května od 12.00 hod. tedy otevřeme tvořivé dílničky, ve kterém si malí i velcí mohou vytvořit svá bublinková přání a zavěsit je do větví našeho Medlovského stromu přání. Ať můžou všechna přání ze srdce na křídlech větru doletět až tam, kde se s láskou a radostí naplní, v souladu s nejvyšším dobrem nás všech.

My jsme také měli jedno přání a to vybudovat na Medlově malý lanový park. Uvidíme, jestli bude toto přání již v tento den vyslyšeno…
Tvořivé dílničky ke Stromu splněných přání budou k dispozici od 12.00 do 17.00 hod.

Jóga na Medlově
Ve zdravém těle zdravý duch a tak v souladu s tímto heslem započneme v sobotu 4. května tradici jógových lekcí na Medlově. Vezměte si svou jógamatku, šátek na prodloužení rukou, lahev na naši Živou Medlovskou vodu a přihlaste se na našich webových stránkách či na emailu info@medlovhotel.cz na lekci hatha jógy pod vedením Petry Menšíkové. Lekce bude probíhat každou květnovou sobotu ve stejném čase, tedy 10.30 – 11.30 hod. Lekce bude dle počasí probíhat na louce, ve venkovním stanu či v našem velkém sále.

Pořadatel

Zveřejnil/a 19. duben 2024 v 13:38 hod. Erik Havlík