Kalendář akcí

Adventní dílna na Medlově

začátek v 14:00 hod, konec v 17:00 hod
Hotel Medlov, Fryšava pod Žákovou horou
 
Adventní dílna na Medlově

Adventní dílna na Medlově s tématem “Vyrábění voňavých dárků” doplněná tématickou prožitkovou přednáškou “Co možná nevíte o vůních”.

Tvoření na Medlově bude tentokrát nejen pro malé, ale i pro velké. V sobotu 9. prosince si společně vyrobíme voňavé autorské vánoční dárky v té nejvyšší kvalitě. Tu zajistí použití těch nejkvalitnějších přírodních produktů z dílny české značky Nobilis Tilia. Zastoupen bude široký výběr esenciálních olejů a pokud si nebudete jistí svou intuicí, budete moci při své tvorbě využít i získané poznatky z přednášky “Co možná nevíte o vůních”, kterou Vás bude provázet naše milá Anežka od 14:00 do 14:30 hodin.

Pokud se zapojíte do tvoření, vyrobíte si voňavý aroma roll-on olej na míru Vašim potřebám a oblíbené šumivé koule do vany, které udělají z Vaší domácí koupelny skutečné lázně. Milovníky relaxace jistě potěší i možnost vymalovat si mandalu své vybrané esence. Přijďte si na Medlov odpočinout od adventního shonu a obklopte se krásou léčivých vůní. Tvůrci všech věkových kategorií jsou srdečně vítáni.

Pořadatel

Zveřejnil/a 3. listopad 2023 v 11:16 hod. Erik Havlík